logo

Ostatnia wizyta: Obecny czas: Maj 23rd, 2018, 5:11 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przedstawiamy się
PostWysłany: Marzec 22nd, 2010, 11:59 am 
Awatar użytkownika

Zachęcamy wszystkich forumowiczów do napisania kilku słów o sobie - pomoże Wam to lepiej się poznać. Pokażcie, co Was interesuje, inspiruje...

Możecie to zrobić nawiązując do poniższych pytań:

1. Jak znalazłeś się na Allarte?
2. Czego oczekujesz po publikowaniu w serwisie?
3. Jak długo trwa Twoja przygoda z pisaniem?
4. Piszesz wiersze czy opowiadania? (a może żadna forma nie jest Ci obca?) :)
5. Co sądzisz o komentowaniu prac innych użytkowników?
6. Jakie są Twoje ulubione książki, artyści? Czy wzorujesz się na nich?
7. Czy masz jakieś nietypowe hobby/zainteresowania?
8. Czy Twoje wiersze/opowiadania były publikowane w prasie/tomikach/antologiach?

Offline Profil  

Temat postu: Re: Przedstawiamy się
PostWysłany: Marzec 28th, 2011, 12:53 am 

Cześć
Mam na imie Tomek, jednak publikuję najczęściej pod pseudo giaur.
Uwielbiam poezję, szczególnie twórczość awangardy międzywojennej z Przybosiem na czele.
Kiedyś wydałem niewielki tomik wierszy i pisywałem w lokalnej prasie.
Obecnie mieszkam i pracuję w Holandii z kąd wszystkich gorąco pozdrawiam :D

Offline Profil  

Temat postu: Re: Przedstawiamy się
PostWysłany: Wrzesień 7th, 2011, 11:31 am 

Witam wszystkich :)
Znalazłam się na Allarte dokładnie wczoraj, to jest 6 września 2011 roku. Szukałam przez Google informacji o konkursach literackich. Poszperałam trochę na tej stronie, uznałam, że jest całkiem niezła, zastanawiałam się przez 1 dzień czy się rejestrować, po czym uznałam że tak i tak oto piszę mój pierwszy post na tym forum ;).
Oczekuję przede wszystkim rzetelnych ocen mojej twórczości, rozwinięcia horyzontów literackich i poznania ciekawych ludzi. Choć bowiem "od zawsze" interesowałam się językiem polskim i literaturą, jednak poszłam nie na humanistyczny kierunek studiów, lecz na społeczny (psychologia i praca socjalna), toteż zaczęłam się obawiać, że z braku ukierunkowania moja dotychczasowa wiedza z zakresu literatury i języka polskiego albo przepadnie, albo zacznę szukać wiedzy w złym kierunku i wyrywkowo. W moim otoczeniu nie ma niestety osób, których pasją jest literatura (najwyżej od czasu do czasu lubią podyskutować, czy jakaś książka podobała się, czy też nie), więc wytrwale szukam. Tym bardziej nie ma w moim otoczeniu osób, które mogłyby podpowiedzieć, jak napisać dobry wiersz.
Piszę, tak jak zaznaczyłam w profilu, "od zawsze". W podstawówce były to wiersze, potem raczej formy prozatorskie. Przez ostatnie kilka lat skupiłam się na nich. W wieku nastoletnim próbowałam wrócić do wierszy, ale zaprzestałam pisania, bo wydawały mi się kiepskie. Ostatnio jednak uznałam, że może warto do tego wrócić, bo proza nie jest w stanie wyrazić niektórych rzeczy, które znajdują się "tuż pod progiem słów".
Jeśli chodzi o komentowanie prac innych - moim zdaniem jest to pożądane. Informacja zwrotna dla autora jest bezcenna. Im bardziej rzetelna i szczegółowa, tym lepiej.
Ulubionych książek mam dużo, trudno je tu wszystkie wymienić. Trudno też powiedzieć, czy wzoruję się na artystach - tak się składa, że ostatnio piszę głównie prozę, a zaczytuję się w poetach. Dotychczas nie opublikowałam nic w prasie ani w tomikach, moje opowiadania znalazły się jedynie na stronach internetowych.
Mam nadzieję, że jest ktoś, kto dotrwał do końca tej przydługiej wypowiedzi :D

Offline Profil  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ]  Moderator: Margarithes

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość